Lipiec 23 2019 06:58:47
Nawigacja
Strona Główna
Historia Koła
Zarząd Koła
Kalendarz polowan zbiorowych
Obwody
Lista Członków
Prawo Łowieckie
Okresy Polowań
Galeria
Forum
Kontakt
Szukaj
 
 
Słoneczny panel
 Dziś jest:

 Wschód słońca: 4:48
 Zachód słońca: 20:35

 Dzień trwa:
15 Godzin 47 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:46
 
 
Lista Członków
 

Lista członków
(stan na dzień 27.11.2018 r.)

1. Birski Zygmunt
2. Borzyński Szymon
3. Juchniewicz Marek - Skarbnik
4. Klucowicz Andrzej
5. Kozak Ireneusz - Prezes
6. Kozak Jan
7. Kuchczyński Adam
8. Kuchczyński Jerzy
9. Kuchczyński Krzysztof
10. Kuchczyński Lech
11. Kuchczyński Radosław - V-ce Prezes
12. Kuchczyński Roman
13. Kuchczyński Ryszard - Łowczy (Delegat)
14. Kułakiewicz Andrzej
15. Legieda Arkadiusz - V-ce Łowczy
16. Lupa Adam
17. Łyżniak Mirosław - Sekretarz (Delegat)
18. Matuszek Krzysztof
19. Marszałek Krzysztof
20. Marszałek Mateusz - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
21. Marszałek Michał
22. Marszałek Wiesław
23. Maryniak Sylwester
24. Mikitów Szymon
25. Nasiadek Tomasz
26. Nowak Adam
27. Patzelt Roland
28. Piaskowski Andrzej
29. Piechota Waldemar - Członek Komisji Rewizyjnej
30. Różański Sebastian
31. Simlat Mieczysław
32. Simlat Sylwester
33. Suchojad Edward
34. Suchojad Sławomir
35. Szmyd Rafał
36. Szymańska Ewelina
37. Szymański Andrzej
38. Szymański Jan
39. Szymański Józef - Członek Komisji Rewizyjnej
40. Szymański Michał
41. Szymański Stanisław
42. Szymański Tomasz
43. Troska Edward
44. Wimmer Herbert
45. Wołczański Marcin
46. Wołczański Ryszard


 
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
 
Fazy Księżyca
 
 
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
 
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
 
 
Losowa fotografia
 
 
  Powered by v6.01.15 © 2003-2005
  Evergreen by:
13954441 Unikalnych wizyt